Jesteś w : Produkty  » Kompletne rozwiązania  » Stanowiska robocze

Stanowiska robocze

System stanowisk roboczych

Stanowisko robocze

Od manualnego stanowiska roboczego aż po automatyczną linie montażową

Systemy stanowisk roboczych MiniTec łączą ekonomiczność z dużą elastycznością przy często zmieniających się wymaganiach.

Kompatybilne elementy systemowe naszego systemu modułowego MiniTec zaspokajają pełny zakres wymogów technicznych i produkcyjnych. Manualne stanowiska robocze, łączone stanowiska pracy, czy zespolone systemy produkcyjne: Odpowiednie miejsca stykowe, systemy ochronne i urządzenia transportowe dbają o niezawodny Workflow.

  przyklady


Aranżacja stanowiska roboczego

Instrukcja stanowiskowa

Aranżacja stanowisk roboczych została opisana zgodnie z zasadami ergonomii w normie DIN 33400 i kolejnych oraz w zharmonizowanych normach europejskich, np. DIN ENV 26 385. Zadanie ergonomicznej aranżacji polega m.in. na dopasowaniu stanowiska roboczego, przestrzeni roboczej, otoczenia i oświetlenia do właściwości i zdolności człowieka. Dzięki modułowemu systemowi kształtowania indywidualnych stanowisk roboczych możliwe jest optymalne dopasowanie do konkretnego zadania i pracownika. Prawidłowe ukształtowanie stanowiska roboczego ma w dużym stopniu pozytywny skutek dla zdrowia, wydajności, wytrwałości i koncentracji pracownika.